تعمیرات دستگاه های یو پی اس

تعمیرات یو پی اس،تعمیر یو پی اس،تعمیرات ups،تعمیرups،تعمیر دستگاه یو پی اس،تعمیر استابلایزر،تعمیر یو پی اس مشهد

تعمیرات یو پی اس و استابلایزر در کارگاه تخصصی نورتوس

شرکت فنی و مهندسی نور توس با پشتیبانی تیم مهندسین دوره دیده و متخصص در امر تعمیرات یو پی اس ups و تعمیرات استابلایزر فعال است. به واسطه پشتیبانی شرکت ازدیسان تبدیل به تامین کننده معتبر قطعات اورجینال در بازار الکترونیک خراسان گردیده است. شرکت ازدیسان بزرگترین توزیع کننده بیش از 40000 نوع قطعات پاورالکترونیک در غرب آسیاست. وجود مهندسین با تجربه و امکان تهیه قطعات و بردهای اورجینال توسط دفتر ترکیه، موجب توجه و مراجعه بسیاری از صنایع و سیستم‌های بانکی شده است. این امر باعث شده در کنار پشتیبانی، پاسخگوی تعمیرات انواع یو پی اس ها و استابلایزر ها تحت هر برند و توانی باشد. در نتیجه هیچ محدودیتی در تعمیر دستگاه‌هایی که به هر دلیل تعمیر آن در داخل کشور میسر نبوده است ندارد.

لازم به ذکر است که تعمیرات یو پی اس توسط شرکت فنی و مهندسی نورتوس تنها به محصولات این شرکت ختم نمی‌شود. بلکه قادر به تعمیردیگر برندهای یو پی اس از جمله تعمیر یو پی اس فاراتل، تعمیر یو پی اس آلجا، تعمیر یو پی اس ریلو، تعمیر یو پی اس APC و… می باشد.

با کادری فنی و مجرب در کنارتان هستیم.

مهندسین ما همواره در تلاش هستند تا با بهره‌گیری از دانش‌های نوین و مهارت‌های خود، ایرادات دستگاه‌های شما را در کوتاه‌ترین زمان ممکن شناسایی کنند. سپس به تعمیر یو پی اس یا تعمیر استابلایزر شما بپردازند و بهترین خدمات را در اختیار شما مشتریان محترم قرار دهند. این نکته را در نظر داشته باشید از آنجایی که یو پی اس و استابلایزر دستگاه‌هایی نسبتا حساس هستند، تعمیر یو پی اس و استابلایزر بسیار دشوار است. هم‌چنین مستلزم دانش و مهارت بسیار بالایی است. دستگاه‌ها و تجهیزاتی که به آن‌ها متصل می‌شوند گران قیمت و بسیار حساس هستند.

درخواست پشتیبانی

شما می‌توانید با شماره گیری 05138381009 و یا تکمیل فرم درخواست تعمیرات یو پی اس و استابلایزر با بخش فنی مجموعه نورتوس تماس حاصل فرمایید. مشاورین و متخصصین مجرب ما آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز می‌باشند. مهندسین بخش فنی پس از بررسی و تست دستگاه و عیب‌یابی آن پس از گذشت حداکثر 48 ساعت نقص دستگاه و علت خرابی آن را به شما اطلاع خواهند داد. هزینه‌های تعمیرات یو پی اس و یا تعمیرات استابلایزر شما را برآورد نموده و اعلام می‌کنند. متخصصین فنی پس از تایید شما به سرعت به تعمیر دستگاه می‌پردازند.
در برخی موارد نادر دستگاه قابل تعمیر نیست یا تعمیر آن به صرفه نخواهد بود. در این صورت شما می‌توانید با مشاورین فروش ما جهت خرید یو پی اس و استابلایزر جدید مشاوره رایگان دریافت نمایید.

خدماتی که شرکت نورتوس برای یو پی اس شما انجام می دهد:

مشاوره تخصصی در زمینه خرید یو پی اس به مشتریان، فروش یو پی اس و استابلایزر، تعمیرات تخصصی استابلایزر، تعمیرات تخصصی انواع یو پی اس ها از جمله:

تعمیر یو پی اس فاراتل، تعمیر یو پی اس آلجا، تعمیر یو پی اس ریلو، تعمیر یو پی اس apc و…

ups فاراتل، ups آلجا، ups ریلو، ups apc و…

اگر دستگاه یو پی اس به هر دلیلی دچار مشکل یا خرابی شده باشد مهندسین مجرب نورتوس قادر به تعمیر یو پی اس می باشند. از جمله:

 • تعمیر و حل مشکلات مدار BYPASS
 • تعمیر و حل مشکلات مدار INVERTER
 • تعمیر و حل مشکلات مدار SPS
 • تعمیر و حل مشکلات مدار PFC
 • مسئله کالیبراسیون و شارژ باتری یو پی اس
 • مسائل مرتبط با کارکرد باتری یو پی اس
 • عدم عملکرد بهینه دستگاه در حالت استفاده از باتری
 • مسئله سوئیچ شدن بین باتری و برق شهری
 • مسئله تاخیر یا قطع ولتاژ در زمان تغییر حالت یو پی اس
 • عوض کردن قطعات مورد نیاز برد یو پی اس UPS
نصب و راه اندازی دستگاه ups توسط مهندسین مجرب نورتوس

تعمیرات یو پی اس ups

نصب و راه اندازی یو پی اس ups های مگامداوم، فاراتل، ریلو، آلجا، apc و...

نصب دستگاه های UPS باید با رعایت استانداردهای بین المللی و رعایت اصول ایمنی صورت گیرد. در این راستا شرکت فنی و مهندسی نورتوس خدمات پس از فروش را به شرح زیر ارائه میدهد:

 • نصب و راه اندازی یو پی اس، در اسرع وقت بعد از تحویل دستگاه ها ( با هماهنگی لازم).
 • نصب و راه اندازی یو پی اس پس از تعمیر و یا سرویس در کارگاه تعمیرات شرکت نورتوس توسط کارشناسان واحد نصب.
 • نصب نرم افزار SNMP دستگاه روی سیستم عامل سرورهای مشتریان محترم توسط کارشناسان نصب نرم افزار.
 • مشاوره برای نصب دستگاه های یو پی اس در مکان مناسب و همچنین انجام مشاوره برای تعیین میزان توان و نوع ups مورد نیاز مشتریان.
 • بازدید و ارائه پیشنهاد توسط کارشناسان شرکت نورتوس به منظور سیم کشی ورودی و خروجی دستگاه ها.
 • سیم کشی ورودی و خروجی دستگاه ها با رعایت نکات ایمنی و استانداردهای برق در محل نصب توسط واحد سیم کشی.
 • چک کردن سیم کشی قبلی موجود در محل نصب و مطمئن شدن از اینکه آن سیم کشی برای نصب روی ups مناسب هست یا خیر.
 • بررسی وضعیت موجود در محل مورد نظر.

تعمیرات شما به دو صورت انجام می پذیرد:

1. تعمیر یو پی اس در محل

واحد خدمات پس از فروش نورتوس سعی دارد جهت کاهش زمان سرویس دهی و پشتیبانی و کاهش هزینه‌های مشتری اکثر تعمیرات محصولات خود را با توجه به ماژولار بودن دستگاه ها در محل انجام دهد.

 • پاسخگویی و مشاوره تلفنی به منظور رفع عیوب پیش آمده و تعمیر دستگاه های یو پی اس تحت هر برند و توانی به سبب تسریع در امر تعمیرات دستگاه مشتری.
 • بازدید و تعمیرات دستگاه های یو پی اس در محل مشتری توسط کارشناسان تعمیر در صورت درخواست مشتری.
 • تعمیر تمامی دستگاه های یو پی اس در اسرع وقت توسط کارشناسان تعمیرات در محل کارگاه.
 • تعمیر دستگاه های خارج از استان خراسان توسط نمایندگان مجرب در تمام نقاط ایران.
 • ارائه آخرین اطلاعات دستگاه‌های تعمیری در کارگاه ( به وسیله سیستم مکانیزه CRM و شماره سریال و اموال) از قبیل تاریخ تعمیر ،مدل دستگاه، مشخصات، مالک، ایرادات دستگاه و …
 • ارائه اطلاعات نصب هر یو پی اس و تاریخ و شرایط نصب و همچنین وضعیت مالکیت دستگاه.
مهندسین ما

کارشناسان متخصص ما پذیرای تمامی پروژه‌های تعمیر یو پی اس های تکفاز و سه فاز، در هر برند و توانی هستند. همواره آمادگی سرویس و تعمیر یو پی اس های صنعتی با توان بالا را دارند. با اطمینان کامل سرویس و نگهداری دستگاه های یو پی اس خود را به نورتوس بسپارید. چرا که مهندسین ما در بخش فنی کاملا بر این امر مسلط هستند.

آشنایی و تسلط متخصصین فنی نور توس بر اجزای یو پی اس و تجربه کافی سبب شده تا همواره تعمیرات دستگاه‌های یو پی اس در کمترین زمان ممکن و با بهترین و به صرفه‌ترین هزینه صورت گیرد.

مهندسین ما در نورتوس قادر به تعمیر هر نوع یو پی اس از جمله تعمیر یو پی اس مگامداوم، تعمیر یو پی اس فاراتل، تعمیر یو پی اس آلجا، تعمیر یو پی اس ریلو، تعمیر یو پی اس apc و… می باشند.

2. تعمیر یو پی اس در واحد تعمیرات شرکت فنی و مهندسی نورتوس

در این روش تعمیر یو پی اس، لازم است در ابتدا با واحد پشتیبانی و تعمیرات تماس بگیرید. سپس می‌توانید دستگاه یو پی اس خود را به محل واحد تعمیرات یو پی اس نور توس ارسال نمایید. پس از پذیرش دستگاه یو پی اس و گرفتن فرم تحویل یو پی اس، کارشناسان مجموعه مشکل دستگاه شما را شناسایی و برطرف می کنند. همچنین پس از حل مشکلات دستگاه شما مجددا تست انجام خواهد شد و در صورت برطرف شدن مشکل دستگاه شما آماده تحویل است.

2. مزایای تعمیر یو پی اس در شرکت نورتوس

هنگامی که دستگاه یو پی اس یا استابلایزر تعمیری شما به همکاران فنی ما تحویل داده می‌شود، همکاران پس از تست اولیه و ارزیابی دستگاه جهت تست دستگاه از قطعات با کیفیت و جایگزین استفاده می نمایند. این امر موجب کاهش هزینه‌های مشتری در تعمیرات یو پی اس می گردد. علاوه بر آن تکرار تست ها توسط نیروی مجرب فنی ما جهت اطمینان از تعمیر یو پی اس و تعمیر استابلایزر موجب اطمینان خاطر شما مشتری گرانقدر خواهد بود.

 درباره یو پی اس برای دندانپزشکی بیشتر بدانید.

برای مشاوره و خرید انواع یو پی اس با شماره تلفن 38381009-051 با ما در ارتباط باشید.

شرایط استاندارد نصب و راه اندازی دستگاه یو پی اس ups

جهت نصب و راه اندازی دستگاه های یو پی اس و استابلایزر می بایست محل نگهداری دارای شرایط ویژه ای باشد، از جمله این شرایط می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • رطوبت : رطوبت باعث خرابی دستگاه می شود به همین علت محیطی که دستگاه در آن نصب می گردد باید خشک و فاقد هرگونه رطوبت و آب باشد.
 • دما : دما نیز از دیگر عوامل تاثیر گذار در روند کارکرد دستگاه می باشد، اگر دمای محیط بالا تر از حد استاندارد برود باعث کاهش عملکرد دستگاه شده و پس از گذشت مدتی باعث خرابی آن می شود.
 • تابش نور خورشید: دستگاه باید به از تابش نور خورشید دور باشد.
 • محل قرار گیری دستگاه: یو پی اس و استابلایزر نباید در محلی قرار گیرند که مواد اشتعال زا در نزدیکی آنها وجود داشته باشد از این رو در انتخاب محل نصب دستگاه باید دقت شود.

مشکلات رایج دستگاه‌های یو پی اس

در صورتی که شرایط فوق رعایت نگردد، باعث آسیب دیدگی و نقص قطعات داخلی دستگاه‌ها مانند مدارهای Bypass ، Inverter، شارژر، بردها، اتصالات، فن دستگاه می‌شود.

می‌دانید که از کار افتادن فن یو پی اس، باعث افزایش دمای داخلی دستگاه می‌شود و در نهایت به بردها و قطعات داخلی یو پی اس آسیب می‌رساند.

همان طور که در بخش باتری یو پی اس مفصل ذکر شده است، باتری های یو پی اس نیز به شرایط محیطی خاصی برای نگه‌داری احتیاج دارند و در صورت عدم رعایت آن استانداردها، باتری نیز خراب می‌شود. سولفاته شدن باتری از جمله آسیبی می‌باشد که باعث تخریب سلول داخلی باتری می‌گردد. هنگام سولفاته شدن، الکترولیت‌های باتری می‌شکنند و یون‌های سولفور تبدیل به بلور می‌گردند. این بلورها به سمت صفحات سربی باتری می‌روند وکریستال‌های سولفات سرب را تشکیل می‌دهند. پس از گذشت مدتی این کریستال‌ها بزرگ‌تر می‌شوند تا جایی که صفحات سرب را می‌پوشانند. که این پوشیدگی صفحات سرب به وسیله کریستال‌های سولفات باعث کاهش راندمان و کارکرد کلی باتری و همچنین کاهش توانایی ذخیره سازی آن می‌گردد.

باید دقت داشته باشید که باتری های یو پی اس  را در زمان مناسب تعویض کنید تا خرابی باتری باعث ایجاد آسیب‌های جدی به دستگاه یو پی اس نشود. در صورت تمایل به خرید باتری یو پی اس می‌توانید به راحتی از طریق وبسایت ما سفارش خود را ثبت کنید. برای اطلاعات بیشتر از باتری های یو پی اس زیکو اینجا کلیک کنید.

برای مشاوره و خرید انواع یو پی اس با شماره تلفن 38381009-051 با ما در ارتباط باشید.

تعمیر قطعات داخلی دستگاه های یو پی اس (UPS)

در صورتی که قطعات داخلی یو پی اس و استابلایزر دچار آسیب دیدگی و خرابی شوند، قطعات آسیب دیده باید به سرعت تعویض و دستگاه تعمیر شود. تعویض نکردن به هنگام هر کدام از این قطعات مانند بردها، مدارها، فن دستگاه، باتری‌هاو … باعث خرابی و نقص در عملکرد دستگاه می شود.
به جهت جلو گیری از ایجاد هر گونه ایراد و آسیب دیدگی، می توان دستگاه ها به صورت فصلی و یا هر 4 ماه به کمک مهندسین نورتوس چک و تست شوند تا از کارکرد بهینه آن ها مطمئن شوید.

 

تعمیر یو پی اس سه فاز و صنعتی

در صنایع و کارخانه های بزرگ به خاطر داشتن تجهیزات گران قیمت محافظت از این دستگاه ها در مقابل نوسانات برقی بسیار حائز اهمیت می باشد. بهترین و مناسب ترین دستگاه ها برای حافظت از این تجهیزات، یو پی اس صنعتی و سه فاز هستند که تیم مهندسی ما با تجربه موفق تعمیر تا 250kva می‌توانند امنیت خاطری برای همراهان بخش صنعتی ایجاد کنند. یو پی اس های صنعتی از برق سه فاز جهت ذخیره برق استفاده می کنند و همچنین مبدل مجدد برق را به صورت سه فاز در زمان های اضطراری مثل قطعی برق به دستگاه ها می رساند. باتری های استفاده شده در یو پی اس های صنعتی قوی تر از دیگر یو پی اس ها می باشند. باتری یو پی اس صنعتی ژله ای و سرب با اسید سیلد هستند. 

تست یو پی اس زیر بار

درباره‌ی تفاوت یو پی اس آنلاین و آفلاین بیشتر بدانید.  

متقاضی محترم 

پس از تکمیل فرم زیر، کارشناسان فنی ما در اسرع وقت (حداکثر یک روز کاری) با شما تماس خواهند گرفت تا اقدامات لازم صورت گیرد.

فرم دریافت خدمات