خرید یو پی اس در مشهد

یو پی اس از تجهیزات پرکاربرد الکتریکی در تمام صنایع  و کسب و کار های متفاوت در مشهد و دیگر کلان شهر ها از جمله تهران و اصفهان و … می باشد. در هنگام قطعی برق شهر ، یو پی اس وظیفه تامین برق دستگاه متصل به خود را دارد. برخی از سیستم های حساس و مهم در منازل و اماکن عمومی یا در ادارات و کارخانجات و بیمارستان های مشهد، باید هنگام قطع برق شهر مشهد به کار خود ادامه دهند. برخی از مشکلاتی که هنگام قطع برق مشهد در ساختمان ها درصورت عدم وجود دستگاه برق اضطراری یو پی اس ups  به وجود می آید، به شرح زیرند:

  1. ازکارافتادن آسانسورها
  2. ازکار افتادن درهای اتوماتیک
  3. از کار افتادن دوربین مداربسته و سیستم های حفاظتی
  4. ازکار افتادن سیستم گرمایش و سرمایش وتهویه مطبوع
  5. ازکار افتادن پمپ های تأمین فشار آب و پمپ های آتش نشانی
  6. نبودن روشنایی

 با توجه به موارد بالا، متوجه ضرورت چاره اندیشی جهت تهیه دستگاه برق اضطراری یو پی اس ups برای مواقع قطعی برق می شویم که منابعی برای تأمین برق در زمان نبودن برق شبکه در نظر گرفته شود. که البته موارد اشاره شده در بالا کمترین ضرر ممکن در صورت عدم وجود یو پی اس در زمان قطع برق می باشد. چرا در بیمارستان ها و اتاق های عمل عدم وجود ups در  زمان قطعی برق خسارات جانی و مالی بسیار سنگینی را به بار می آورد.

 

خرید یو پی اس در مشهد ups in mashhad

شرکت فنی و مهندسی نورتوس نماینده انحصاری یو پی اس اینفورم در مشهد و خراسان رضوی

از همین رو، در شهرهای بزرگی مثل شهر مشهد استفاده از یو پی اس در صنعت و درمان  بسیار کاربرد دارد. شهر مشهد با توجه به اینکه شهری است زیارتی و سالیانه چندین میلیون زائر و گردشگر از داخل و خارج کشور در شهر مشهد اقامت می کنند. بدیهی است که تعداد زیادی هتل  و مسافرخانه  در این شهر وجود دارد که عدم وجود سیستم برق اضطراری  یو پی اس  ups قطعا بسیار مشکل ساز خواهد بود از جمله مواردی که در بالا اشاره شد مثل: عدم استفاده از آسانسور ها  و درب های اتوماتیک و دوربین مداربسته و…که با استفاده از یو پی اس آسانسور، یو پی اس درب اتوماتیک، یو پی اس دوربین مداربسته و… هیچ مشکلی در این زمینه ها وجود نخواهد داشت.

جهت دریافت مشاوره در زمینه خرید یو پی اس در مشهد تماس بگیرید 05138381009
مشهد خیابان کوهسنگی 11 ملاصدرا 22 پلاک 1 / 29

مشاوره جهت خرید یو پی اس در مشهد

مشهد کلان‌شهری در شمال شرقی کشور ایران و مرکز استان خراسان رضوی  می باشد شهر مشهد  بیش از 3 میلیون نفر جمعیت دارد . مشهد به  واسطه ی وجود حرم مطهر رضوی سالیانه بیش از 25 میلیون نفر زائر و گردشگر را پذیرا می باشد.. و همچنین وجود بیش از 34 بیمارستان دولتی و خصوصی و چندین شهرک صنعتی از جمله: شهرک صنعتی توس و کاویان و ماشین سازی و…در مشهد،باعث شده که این شهر از پتانسیل های صنعتی و درمانی زیادی برخوردار بوده است. برخورداری از تنوع و کیفیت بالا ی محصولات، قیمت مناسب و مشاوره تخصصی و خدمات فنی مناسب  باعث شده شرکت فنی و مهندسی نورتوس نماینده انحصاری شرکت اینفورم-لگراند برای انتخاب و تهیه یو پی اس در مشهد قابل اعتماد بسیاری از نهاد های دولتی و خصوصی در زمینه درمان، صنعت و دولت از شده است.

شرکت فنی و مهندسی نورتوس با پشتیبانی شرکت ازدیسان که بزرگترین توزیع کننده بیش از 40000 نوع قطعات پاور الکترونیک در غرب آسیاست، باعث شده تا نورتوس تبدیل به تامین کننده معتبر قطعات اورجینال و درجه یک در بازار الکترونیک خراسان گردد. و با وجود مهندسین با تجربه و امکان تهیه قطعات و برد های اورجینال توسط دفتر ترکیه این شرکت را در بسیاری موارد مورد توجه و مراجعه صنایع و سیستم های بانکی قرار داده تا در کنار پشتیبانی، پاسخگوی تعمیرات دستگاه هایی که به هر دلیل تعمیر آن در داخل کشور میسر نبوده است نیز باشد.

واحد پشتیبانی و نگهداری  آموزش های لازم را در ارتباط با سیستم های مختلف گذرانده و بطور شبانه روزی مشغول انجام سرویس و تعمیرات می باشند و سعی دارند که همیشه سیستم را آماده بکار نگاه دارند که این خدمات با استفاده از برترین نرم افزارهای روز دنیا در هماهنگی بین واحدهای فنی و مهندسی نورتوس و مشتریان ارائه می شود .

واحد مهندسی شرکت نورتوس متشکل از مهندسین مجرب و توانمند که آموزش دیده دانشگاه های داخل و خارج کشور هستند می باشد که سهم بزرگی در ارتقاء سطح علمی و فنی را دارا هستند و با ابتکار عمل و خلاقیت در مشاوره و اجرای پروژه ها کوشا می باشند.

 

کارشناسان مجرب ما در اولین فرصت پاسخگوی سوالات شما خواهند بود.