یو پی اس برای طلافروشی

دلایل استفاده از یو پی اس در طلافروشی

چرا باید از یو پی اس در طلافروشی استفاده کنیم؟ فعالان در صنف طلا و جواهر به خوبی در جریان هستند که شغل طلافروشی یک تجارت بسیار خطرناک می‌باشد و با تهدید‌های مختلفی مواجه هستند. به این دلیل که مغازه‌های طلافروشی با ارزش بالای موجودی که دارند، همواره هدف دستبرد سارقان می‌باشند. پس جهت جلوگیری از هرگونه آسیب جانی و خسارت مالی که گاها جبران ناپذیر هم هستند، ضروریست که امنیت طلافروشی در اولویت صاحبان آن قرار بگیرد. جهت ایمن ماندن و محافظت از سرمایه‌ و حتی حفظ جان شما، باید این اقدامات احتیاطی صورت گیرد. از جمله مهم‌ترین آن‌ها نصب دستگاه یو پی اس  ups در طلافروشی می‌باشد چرا که اگر به هر دلیلی برق طلافروشی قطع گردد سیستم‌های حفاظتی و دوربین‌ها بدون هیچگونه قطعی در حال کار باشند. البته می‌توانید تنها از یو پی اس برای دوربین های مداربسته استفاده کنید اما از آنجاییکه عموما موارد دیگری مانند درب کرکره‌ای یا برقی، ترازو، ویترین آاسنسوری نیز برای آن که به کار خود ادامه دهند به برق نیاز دارند بهتر است برای این موارد هم دوراندیشی لازم را داشته باشیم.

با یو پی اس از طلافروشی خود محافظت کنید!!!

هنگام خرید یو پی اس برای طلافروشی،Ups برای طلافروشی همراهتان هستیم.

شرکت نورتوس با بیش از 30 سال سابقه درخشان در زمینه دستگاه برق اضطراری، یو پی اس (UPS)، استابلایزر، اینورتر، باتری سیلداسید و … پکیج‌های مناسبی شامل یو پی اس، باتری و کابینت باتری جهت تامین برق طلافروشی در مواقع قطع برق را ارائه کرده است که با قیمت مناسب آماده تحویل به اعضای محترم صنف طلافروشان، تعمیرات طلا، نقره و… می باشد. نصب و راه اندازی یو پی اس ups به سادگی امکان پذیر است و فضای بسیار کمی را از محیط شما اشغال می‌کند.

از جمله تجهیزات ضروری موجود در طلافروشی‌ها که نیاز به برق دارند:

که با قطع برق هیچ یک از تجهیزات نام برده که بسیار هم حائز اهمیت و ضروری هستند، هیچ کارایی ندارند و حتی ممکن است خطرات و خسارات جبران ناپذیری را به بار آورند. این موضوع به سادگی اهمیت خرید یو پی اس برای طلا فروشی، ups برای طلافروشی را نشان می‌دهد.

نکته مهم:

دروبین مداربسته زمانی کارایی دارد که هر 24 ساعت در هر 7 روز هفته بدون قطعی در حال ضبط تصاویر باشند در غیر اینصورت کارایی خود را از دست می‌دهند و تنها با داشتن دستگاه یو پی اس دوربین مداربسته این مهم امکان پذیر است.

جهت اطلاعات بیشتر در رابطه با ups دوربین مداربسته کلیک کنید.

گارانتی و پشتیبانی یو پی اس ups توسط شرکت نورتوس صورت می‌گیرد که جهت اطلاعات بیشتر می‌توانید به بخش پشتیبانی مراجعه نمایید.

شرکت نورتوس افتخار دارد تا با ارائه مشاوره در تمامی مراحل محاسبه، انتخاب و خرید یو پی اس، شما را همراهی نماید. جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره، می‌توانید با شماره‌های ما در صفحه تماس با ما تماس حاصل فرمایید.