معرفی شرکت

شرکت مهندسی نورتوس از سال 1374 فعالیت خود را در زمینه برق و الکترونیک آغاز نموده است و تا کنون در امر مشاوره ، فروش و خدمات پشتیبانی محصولات خود کوشش نموده است و در این راستا توانسته است با تولید کنندگان و واردکنندگان دستگاه ها و سیستم ها قرارداد منعقد کرده و در سطح استان های خراسان خدمات خود را ارائه نماید .
موضوع فعالیت شرکت
• تعمیرات ، نگهداری و پشتیبانی : استابیلایزر ، UPS ، باطری های سیلد اسید • تامین تجهیزات : UPS در کلیه توان ها و برندها، استابیلایزرهای سرو موتوری و رله ای در همه توان ها، باطرهای سیلد اسید و نیکل کادمیوم و پنل های خورشیدی.

جهت مشاهده لیست مراکزی که توسط شرکت نورتوس تجهیز و پشتیبانی شده اند کلیک کنید.

معرفی سازمان حرفه ای نورتوس

واحد بازرگانی

متشکل از نیروهای جوان و برخوردار از دانش روز می باشد که با توجه به شناختی که از بازار داخل و خارج کشور دارد توانسته سهم بسزایی از مشتریان را جذب نماید و همچنین توانایی این را دارد که نیازهای مشتریان که در داخل کشور قابل دسترسی نمی باشد را از خارج از کشور تهیه و به مشتریان ارائه دهد.

واحد مهندسی

متشکل از مهندسین مجرب و توانمند که آموزش دیده دانشگاه های داخل و خارج کشور هستند می باشد که سهم بزرگی در ارتقاء سطح علمی و فنی را دارا هستند و با ابتکار عمل و خلاقیت در مشاوره و اجرای پروژه ها کوشا می باشند.

واحد پشتیبانی و نگهداری

 این واحد آموزش های لازم را در ارتباط با سیستم های مختلف گذرانده و بطور شبانه روزی مشغول انجام سرویس و تعمیرات می باشند و سعی دارند که همیشه سیستم را آماده بکار نگاه دارند که این خدمات با استفاده از برترین نرم افزارهای روز دنیا در هماهنگی بین واحدهای فنی و مهندسی نورتوس و مشتریان ارائه می شود .

اهداف مجموعه نورتوس

شرکت فنی و مهندسی نورتوس امید دارد تا به عنوان یک شرکت دانش بنیان با تکیه بر الطاف الهی و استفاده از نیروهای مجرب و متعهد و یاری شما به این اهداف برسد .

  1. جلب رضایت مشتری
  2. صداقت کاری
  3. مشاوره مستمر
  4. ارائه خدمات در کمترین زمان
  5. ارائه آخرین دستاورد های روز دنیا
  6. برگزاری کلاس های آموزشی
  7.  برگزاری سمینارهای تخصصی


محصولات و خدمات شرکت نورتوس

هم اکنون این شرکت آمادگی خود را در جهت ارائه محصولات و خدمات زیر اعلام می دارد :

  • UPS (یو پی اس، برق اضطراری)
  • استابیلایزر (stabilizer)
  • باترهای سیلد اسید (battery)

اعلام همکاری

شرکت فنی مهندسی نورتوس به تمامی فعالان صنعت جهت همکاری در پروژه ها  اعلام  آمادگی  می نماید.

امید است که بتوانیم با همکاری دوجانبه ، برگ زرینی در صنعت  به ثبت  رسانیم.