باطری (battery ups) :

شرکت نورتوس ارائه دهنده‌ی یکی از مرغوب ترین باطری‌های سرب اسیدی ایران تحت برند انحصاری خود با نام MegaMax است. و همان طور که میدانید باطری های سرب اسیدی از بهترین نوع باطری محسوب می شوند.

در صورتی که جریان برق به طور ناگهانی قطع  شود بسیاری از سازمانها، ادارات، شرکت ها و موسساتی که از تجهیزات الکترونیکی استفاده می کنند با صدمات، تلفات و شاید خسارت های جبران ناپذیری مواجه شوند که استقاده از دستگاه های یو پی اس یا همان سیستم برق اضطراری مانع از ایجاد خسارات و صدمات به تجهیزات میشود.

باطری‌های مگامکس اصطلاحاً از نوع VRLA هستند که بیشتر برای کاربری‌های استندبای ساخته شده‌اند.

این باطری‌ها 12 ولتی بوده و به صورت اختصاصی برای کار با UPS طراحی شده‌اند.

این نوع از باطری برخلاف باطری‌های صنعتی که بیشتر برای آمپر ساعت‌های بالا و در ولتاژهای دو ولتی ساخته می‌شوند بیشتر برای تغذیه یو پی‌ اس‌ ها و دشارژهایی با جریان معمول طراحی می‌شوند.

قیمت بسیار مناسب در مقایسه با باطری‌های صنعتی و طول عمر بسیار مناسب این مدل از باطری‌ها باعث گردیده که بیشترین استفاده را در کاربری‌های یو پی‌ اسی داشته باشند.

شرکت سازنده‌ی باطری‌های MegaMax دارای تمام استانداردهای مطرح در زمینه‌ی تولید باتری است که بخشی از آنها در ذیل لیست شده است.

 

استاندارد های مطرح تولید باطری:

باطری، باتری، باطری یو پی اس، برق اضطراری، قطع برق، سرب اسیدی، مگامکس، megamax، battery ups

استاندارد های مطرح در زمینه تولید باطری

 

در ساخت بدنه‌ی باطری‌های MEGAMAX از ABS های رنگی و غیر بازیافتی استفاده شده است.

ضریب انبساط-انقباض آنها بگونه‌ایست که در برابر گرمای ایجادشده براثر حرارت شارژ یا دشارژ باطری کاملاً مقاوم بوده و مانع تغییر شکل بدنه باطری، نشت اسید و کاهش عمر مفید باتری خواهد شد. یکی دیگر از مهمترین وجوه تمایز باطری MEGAMAX این است که اصطلاحاً FLAME RETARDANT می‌باشند.

مواد استفاده شده در ساخت باتری بگونه‌ایست که در برابر حرارت مقاوم بوده و حتی در صورت بروز آتش سوزی شعله ور نشده و باعث توسعه‌ی حریق نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای مورد نیاز با * مشخص شده است

نوشتن دیدگاه